Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Jurańcice - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki z warunkami zabudowy o pow. 1100m2 bardzo blisko lasu cicha i spokojna okolica Blisko Torunia, bydgoszczy ok 20km Inowrocław zapraszam na prezentację

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Dąbrówka Kujawska(Jurańcice + 21 km)

67 380 zł1 123 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1.123 m2 w Dąbrówce Kujawskiej. Okolica jest cicha i spokojna, idealna dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Inowrocław

Inowrocław(Jurańcice + 16 km)

201 780 zł1 062 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* oferta na wyłączność* Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki położone w pięknej i spokojnej okolicy na terenie miasta Inowrocławia ( zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zamek Bierzgłowski

Zamek Bierzgłowski(Jurańcice + 22 km)

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 1053 m2 położona w Zamku Bierzgłowskim, w gminie Łubianka, w wojewodztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rzeczna

Inowrocław(Jurańcice + 16 km)

140 000 zł928 m² 150,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Rzecznej w Sikorowie zaraz przy granicy miasta Inowrocławia. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Lulkowo

Lulkowo(Jurańcice + 25 km)

850 000 zł10 600 m² 80,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Alfa Investment oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ponad 10 000 na terenie gminy Łysomice. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Lulkowo przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Otorowo

Otorowo(Jurańcice + 21 km)

299 000 zł1 752 m² 170,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa Działka Budowlana w Otorowie Twój Wymarzony Dom pod Bydgoszczą Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie spokój natury łączy się z szybkim dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Kaszczorek,Toruń(Jurańcice + 20 km)

159 000 zł32 099 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - terenu leśnego - pięknego lasu sosnowego, składającego się z trzech działek Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Suchatówka

Suchatówka(Jurańcice + 10 km)

374 310 zł4 159 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka położona w Suchatówce, z dala od drogi głównej dk15, w pobliżu lasu, o powierzchni 4159 m, powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Szosa Bydgoska

Złotniki Kujawskie(Jurańcice + 14 km)

550 000 zł4 094 m² 134,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę 4094 m2 z okazałym domem w budowie w centrum Złotnik Kujawskich. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rzęczkowo

Rzęczkowo(Jurańcice + 23 km)

161 550 zł3 231 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3231 m , położona w malowniczej okolicy w miejscowości Rzęczkowo, pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą. Działka posiada dostęp do drogi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij